ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ВПУ СОТ

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ

Наші професії та спеціальності
Обліковець (реєстрація бухгалтерських даних)
Завдання та обов’язки. Перевіряє одержані первинні документи за формою та змістом, у разі відсутності на них обов’язкових реквізитів передає їх керівнику підрозділу (відділу, управління) бухгалтерського обліку для прийняття рішення. Систематизує одержані первинні документи, переносить інформацію, відображену в цих документах, у потрібному аналітичному розрізі у відомості (допоміжні відомості, аркуші-розшифровки), виводить підсумки цифрової інформації у цих документах за її видами, напрямами та періодами.
Детальніше...
 
Оператор комп’ютерної верстки

I категорія

Завдання та обов’язки.
Працює в текстовому редакторі з введенням тексту, який містить спеціальну термінологію, багаторядкові математичні, хімічні формули, здійснює набирання таблиць. Оперує з файлами. Виконує правку тексту. Створює макет для верстки. Виконує верстку тексту, підготовленого з використанням текстового редактора та інших прикладних програм верстки, графічний дизайн. Сканує та опрацьовує ілюстративний матеріал, виконує художній дизайн. Записує файли на магнітний носій. Роздруковує текст. Працює в сучасних операційних системах.

Детальніше...
 
Конторський службовець (бухгалтерія)

Завдання та обов’язки. Виконує роботу з ведення нескладних операцій щодо обліку майна, коштів, фондів, цінних паперів, результатів господарсько-фінансової діяльності тощо на підприємстві, в установі, організації. Одержує за оформленими відповідно до встановленого порядку документами кошти і цінні папери в банківських установах для виплати працівникам заробітної плати, премій, витрат на відрядження тощо.

Детальніше...
 
Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури

3-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує розбирання, складання, чищення телевізорів, радіоприймачів, магнітофонів, електро-програвальних пристроїв та іншої радіоапаратури не вище II класу. Ремонтує кімнатні телевізійні антени. Виконує заміну запобіжника радіотелеапаратурі, ремонт штекера, ручок керування, усунення нещільних контактів блокування, заміну та ремонт шнура живлення зі штепсельною вилкою, зняття та установку кінескопа телевізорів не вище III класу, блоків, перемикачів телевізійних програм та перемикачів телевізійних каналів антенного уводу. Виявляє причини несправностей і виконує ремонт однопрограмних радіотрансляційних гучномовців, електро-програвальних пристроїв без автостопа.
Детальніше...
 
Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

При експлуатації, ремонті та обслуговуванні серійних обчислювальних машин на електронних лампах сформувалася професія «Електромеханнік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин». Професія зазнала значного розвитку в процесі створення, функціонування та модернізації обчислювальних центрів на базі електронно-обчислювальних машин.

Успіх застосування інформаційних технологій базується на безвідмовній роботі електронно - обчислювальних машин, яка забезпечується якісним ремонтом, що здійснюють кваліфіковані фахівці. Вони приречені на швидке оволодіння і застосування ефективних методів обслуговування та опанування нових технологій ремонтних робіт.

Детальніше...
 
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

2-й розряд

Завдання та обов’язки. Виконує окремі нескладні роботи з ремонту та обслуговування електроустаткування під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації. Монтує і ремонтує розподільні коробки клемників, запобіжних щитків та освітлювальної арматури. Очищає і продуває стисненим повітрям електроустаткування з частковим розбиранням, промиванням і протиранням деталей. Чистить контакти і контактні поверхні. Здійснює оброблення, зрощування, ізолювання і паяння проводів напругою до 1000 В.

Детальніше...
 


logo

Випадкове фото

P1180515.JPG

ОНЛАЙН

На даний момент 2 гостей на сайті

You are here  : Home Вступникам Детальна інформація по професіях

Наша Адреса

76018 м. Івано-Франківськ
вул. Гетьмана П.Дорошенка, 28Г
тел. (факс) 75-71-24
E-mail: vpusot@bigmir.net

Відео ВПУ СОТ