ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ВПУ СОТ

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ

ВПУ СОТ
Зі святом весни

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято –
8 Березня.
Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Будьте коханими і кохайте, нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам привабливість і неповторність, міцне здоров’я, родинне тепло та затишок.

В навчальному закладі відбувся святковий концерт та виставка стіннівок. Директор училища Гнип Василь Дмитрович привітав всіх жінок і дівчат зі святом, побажавши жіночого щастя. Щоб весна подарувала ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії, захоплення у чоловіків і жінок та багато кохання та вільного часу для себе і сім`ї. Нехай всі мрії збуваються. А юні у часники художньої самодіяльності подарували незабутні пісні і прекрасну музику у власному виконанні за допомогою керівників Шуйван Надії Миколаївни та Романовського Яреми Ярославовича.

Детальніше...
 

06.03.13 у ВПУ СОТ свято - відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Навчальний заклад відвідали учні разом з батьками Богородчанського та Рожнятівського районів, випускники школи №2 та школи-інтернат №1 м. Івано-Франківська. Гості ознайомилися з комп'ютерними класами, майстернями, відвідали спортивний зал, бібліотеку та читальний зал, поспілкувалися з педагогічним та учнівським колективом. У фойє училища діти переглянули фільм про ВПУ СОТ та оглянули виставку технічної творчості. І на закінчення гості отримали задоволення від концертної програми за участі юних талантів нашого закладу. Детальніше...
 
Тренінг

26.02.13 в актовій залі для учнів училища та педагогічного колективу проводився тренінг "Людина в спекторі сучасного знання". Захід вів директор тренінгового центру "Еко-клуб" м. Київ Григорин Родион.

 
Виховна година - Леся Українка
28.02.13 відбулася відкрита виховна година на тему "Леся Українка - геніальна донька українського народу". Захід провела викладач Деркач Галина Василівна.


Детальніше...
 
День рідної мови
21 лютого - Міжнародний день рідної мови 

Це - матері мова. Я звуки твої Люблю, наче очі дитини... 

О мова вкраїнська!... Хто любить її, Той любить мою Україну.

Володимир Сосюра

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей.

 


Сторінка 9 з 16

logo

Випадкове фото

P1170479.JPG

ОНЛАЙН

На даний момент 1 гість на сайті

You are here  : Home

Наша Адреса

76018 м. Івано-Франківськ
вул. Гетьмана П.Дорошенка, 28Г
тел. (факс) 75-71-24
E-mail: vpusot@bigmir.net

Відео ВПУ СОТ