ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ВПУ СОТ

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ

ВПУ СОТ
День рідної мови
21 лютого - Міжнародний день рідної мови 

Це - матері мова. Я звуки твої Люблю, наче очі дитини... 

О мова вкраїнська!... Хто любить її, Той любить мою Україну.

Володимир Сосюра

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила української мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей.

 
Зустріч з лікарем наркологом

20.02.13 в актовій залі відбулась зустріч з лікарем наркологом Калинець Михайлом Володимировичем, організована Центром естетичного виховання. Для учнів училища була прочитана лекція "Шкідливість вживання алкоголю, наркотиків, тютюнопаління, енергетичних напоїв, та їх вплив на розвиток підлітка".

 

14.02.13 в кабінеті № 012 відбувся відкритий урок з математики на тему "Конус. Перерізи конуса". Урок підготовила і провела викладач математики Ковбаса Людмила Семенівна разом з учнями групи ОКВ-21.


 

Детальніше...
 

  14 лютого. Сьогодні особливий день. І коли щороку він приходить, серце наче сповнене пісень, світ, здається сповнений мелодій. Здається, повітря з самого ранку напоює ніжними ароматами і дивними наспівами птиць. У цей чарівний день, здається, розцвітає природа. І піднебіння забарвлене в рожеві тони, і повітря насичене ніжними, квітковими ароматами. Недаремно у англійців існує повір’я, що саме 14 лютого веселі пташки вирушають на пошуки супутника життя, з яким призначено зустріти перші промені весняного сонця. В день Всіх Закоханих можна кричати про свої відчуття або нашіптувати романтичні вірші.
В училищі відбувся святковий вечір з розважальною та конкурсною програмою. Напередодні відбулася виставка вітальних листівок та працювала святкова пошта "валентинок"- зізнань у коханні.

Детальніше...
 

11.02.13 в лабораторії  № 021 відбувся відкритий урок виробничого навчання  на тему «Макетування місцевої газети, створення газети групи». Урок підготовила і провела майстер виробничого навчання Кононова Алла Федорівна в групі ОКВ-21.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 15

logo

Випадкове фото

p2050018.jpg

ОНЛАЙН

На даний момент 2 гостей на сайті

You are here  : Home

Наша Адреса

76018 м. Івано-Франківськ
вул. Гетьмана П.Дорошенка, 28Г
тел. (факс) 75-71-24
E-mail: vpusot@bigmir.net

Відео ВПУ СОТ